Hakkımızda

Babaeski, Kırklareli‘nin bereketli topraklarından sağlıklı ve güvenilir bir ceviz markası olma hedefimiz ve doğaya olan sevgimizle yola çıktık. Hep birlikte ceviz bahçelerimizden sofralarınıza en kaliteli cevizi ulaştırmak için çalışıyoruz. Bunun için sertifikalı fidanlarımızla birlikte ceviz yetiştiriciliğinde gerekli tüm güvenilir ve çevre dostu yöntemleri kullanarak doğaya olan sevgimizi de ağaçlarımızla birlikte büyütüyoruz.
Doğanın bizlere sunduğu imkânları, teknolojinin faydaları ile birleştirerek, gücümüze güç katıyoruz. Krıklareli’den tüm Türkiye’ye ulaşan hikayemizde ürünlerimize gösterilen ilgiye layık olmaya ve aynı lezzeti aynı şevkle yaşatmaya gayret ediyoruz.
Büyük bir özenle ve bayram coşkusuyla geçen hasat zamanından sonra kabuklu ve iç cevizlerin sizlere olan yolculuğu, gösterdiğimiz emeğin bizler için en büyük karşılığı.

Vizyonumuz,
Tüketici dostu güvenilir anlayışı tüm iş süreçlerinin merkezinde görerek, ürün ve hizmet kalitesini daima koruyabilmeyi temel ilke edindik. MEST TARIM A.Ş. olarak sağlıklı ve lezzetli olmakla beraber, fiyat politikası ve sunumuyla da sektör standartlarını belirleyen öncü marka olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz,
Doğanın verdiği lezzeti sürdürülebilir ve yenilikçi bir anlayışa sahip üretimle birleştirerek tüketicilere sunmayı ve hizmet kalitemde sürekliliği hedefliyoruz.

ucretsiz-kargo guvenli-odeme iyi-tarim sertifikali-tarim 24-saatte-kargo